Event Night&Day
Imprezowy domek – Gdańsk

Imprezowy domek – Gdańsk

Czy kiedykolwiek miałeś okazję wynajmować imprezowy domek? To wyjątkowe miejsce, w którym można organizować różnego rodzaju wydarzenia – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Jeśli planujesz wyprawiać przyjęcia w Gdańsku, koniecznie zapoznaj się z ofertą lokalu Event Night&Day! Lokal ten oferuje wynajem sali imprezowej, w której możesz zorganizować wydarzenia takie jak urodziny, imieniny, wieczory panieńskie i kawalerskie. Urządzając imprezę w tym miejscu możesz liczyć na świetną organizację i dostęp do wielu atrakcji, za które odpowiada profesjonalny personel. Nie musisz martwić się niczym – wszystkim zajmie się klub. Ty ciesz się wolnym czasem i pozwól sobie na odrobinę szaleństwa!

 

Przyjęcia w Gdańsku

Klub Event Night&Day znajduje się na gdańskim Przymorzu – miejscu, które każdego sezonu przyciąga wielu imprezowiczów z całej Polski i nie tylko. Jeśli liczysz na to, że zorganizujesz imprezę swojego życia, nie ma lepszego miejsca na wynajem sali. Oferta tego imprezowego domku zapewnia wiele różnorodnych usług, w tym: ochroniarzy, profesjonalnego barmana, DJ-a czy catering. Chętni będą mieli okazję przejechać się amerykańskim muscle carem!
Do Twojej dyspozycji jest cały klub: Vip Room, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, sala taneczna oraz parking przed lokalem (80 m²). Masz także dostęp do wyposażenia imprezowego takiego jak zadymiarka, kula disco, lasery, lampy LED i wiele innych.

Klub imprezowy w Trójmieście

Jeśli planujesz wynajem sali na imprezy okolicznościowe takie jak chrzciny, przyjęcia urodzinowe czy rocznice ślubu, klub Event Night&Day to dla Ciebie idealne miejsce. To także świetny lokal do organizacji wydarzeń pracowniczych, takich jak szkolenia. Gotowy na wynajem sali imprezowej? Sprawdź stronę internetową i media społecznościowe Event Night&Day, a następnie skontaktuj się z klubem. Z pewnością będzie to dla Ciebie wydarzenie, którego długo nie zapomnisz! Zarezerwuj miejsce jeszcze dziś – jeśli się nie pospieszysz, ktoś zrobi to za Ciebie! Zbliżają się wakacje, mniej to na uwadze ponieważ terminy uciekają! Serdecznie zapraszamy każdego do Event Night&Day. Imprezowy domek – Gdańsk

Najlepszy klub w Gdańsku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *