Event Night&Day
Klub imprezowy Gdańsk

Klub imprezowy Gdańsk

Interesują Cię najlepsze kluby w Gdańsku? Jeśli szukasz miejsca na wynajem sali, domek imprezowy Event Night&Day to dla Ciebie idealne miejsce. Znajdziesz tam wiele ciekawych atrakcji, o których z pewnością długo nie zapomnisz. Dlaczego warto się tam wybrać? Możesz wynająć ten położony na Przymorzu lokal na dowolne imprezy okolicznościowe. Do Twojej dyspozycji jest duża sala balowa, w której możesz zorganizować wydarzenia takie jak urodziny, imieniny, chrzciny czy wieczory panieńskie. Wynajem sali imprezowej to nie wszystko – do Twojej dyspozycji jest cały obiekt, włącznie z dużym parkingiem. Przekonaj się sam, co ma do zaoferowania Event Night&Day – z pewnością się nie zawiedziesz!

Najlepsze kluby w Gdańsku

Klub Event Night&Day ma wszystko, czego potrzebujesz – nie musisz korzystać z dodatkowych usług innych firm. Miejsce dysponuje własną ochroną oraz wyszkolonym personelem, w tym m.in. barmanami i DJ-ami. Jeśli chcesz, organizatorzy przygotują dla Ciebie pyszny catering. Spragnieni wrażeń mogą dumnie przejechać się amerykańskim muscle carem. Do Twojej dyspozycji jest nie tylko sala balowa, ale także Vip Room oraz kuchnia i łazienka z pełnym wyposażeniem. Przed obiektem znajduje się obszerny parking (80 m²) – cały dla Ciebie. Nie musisz więc martwić się, że dla Twoich gości zabraknie miejsc parkingowych!

Sala balowa – Gdańsk

Niczym najlepsze kluby w Gdańsku, Event Night&Day oferuje dostęp do bogatego wyposażenia imprezowego, w tym m.in. kuli dyskotekowej, zadymiarki, a także zestawu laserów i lampek LED, które rozkręcą każdą imprezę! Chcesz wyprawić swojemu dziecku osiemnastkę? A może organizujesz swojemu przyjacielowi wieczór kawalerski? Każda z tych okazji jest świetną okazją na to, by pojechać do Gdańska i zdecydować się na wynajem sali imprezowej w domku Event Night&Day. Skontaktuj się z organizatorami imprez i zaklep sobie termin jak najszybciej. Nie zwlekaj – im wcześniej to zrobisz, tym mniejsza szansa na to, że ktoś zajmie Twoje miejsce! Serdecznie zapraszamy do najlepszej sali w Trójmieście!

Imprezowy domek – Gdańsk

Klub imprezowy Gdańsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *