Event Night&Day

O nasEvent Night&Day

To nasza pasja

Event Night&Day

Jesteśmy tu po to, abyś miał gdzie zorganizować swoją imprezę, z dala od sąsiadów oraz bez obawy o zakłócanie ciszy nocnej 💪

Jak sama nazwa mówi, Event Night&Day daje Ci możliwość wyprawienia Twojej własnej i wyjątkowej imprezy.

Lokal możesz wynająć za dnia, jak i w nocy.
Zabierz ze sobą paczkę nawet 32 osób i baluj w najlepsze 🥳

Łączna powierzchnia obiektu to 72m2. Od samego wejścia prowadzi:

- hol, który spełnia także funkcję szatni;
- łazienka z prysznicem;
- kuchnia wyposażona w płytę indukcyjną, dużą lodówko-zamrażarkę, mikrofalę, czajnik, kruszarkę do lodu, zlewozmywak oraz coolery do napojów.

Mamy VIP Room, który dosłownie hipnotyzuje naszych gości. Jest w nim ciszej i możesz wychillować czy pogadać ze znajomymi. Znajdziesz też dwie połączone ze sobą sale – jedna do tańców, druga do biesiadowania.

Lokal wyposażony jest w dość mocny system audio, do którego możesz podłączyć się za pomocą Bluetooth, pendrive'a bądź laptopa, oświetlenie dyskotekowe (lasery, UV, ledy, stroboskop), wytwornice dymu, dwa telewizory, Wi-Fi, klimatyzację i wentylację, system anty-napadowy alarmujący ochronę w razie zagrożenia, system przeciwpożarowy wraz z gaśnicami, apteczkę oraz drabinkę, dzięki której z łatwością przystroicie lokal wedle własnego uznania.

Ochrona

Ochrona to u nas podstawa!

Dbamy o wasze bezpieczeństwo, dlatego lokal wyposażony jest w funkcję anty-napadową monitorowaną przez firmę ochroniarską (w razie zagrożenia po kliknięciu pilota w 5 minut pojawi się uzbrojony patrol interwencyjny z 2 licencjonowanymi ochroniarzami). Uwierz nam, nie chcesz mieć do czynienia z naszą ochroną.

image

Event Night Day

A tak wyglądało otwarcie lokalu w Czerwcu 2019 roku.